O autorze
Strach, kiedy wspinasz się po kilkuset metrowej ścianie i satysfakcja z jej zdobycia są nie do opisania. Bieszczady rowerem, równiny konno i sen w przydrożnym rowie - tego też się nie da opisać. To po godzinach.
Na codzień praca dziennikarska, PRowa, naukowa.
Polecam http://outblog.pl

Zdobywcy mają MOJO

W życiu osobistym się układa, w pracy odnosisz sukcesy, nawet masz czas na działanie pro bono. Czujesz, że idziesz wbrew wszechobecnemu narzekaniu. Pracujesz dużo, ale warto bo efekty są naprawdę satysfakcjonujące. Dzięki temu motywacja do działania wciąż wzrasta, masz moc i energię do podejmowania wciąż nowych wyzwań. Jesteś Zdobywcą, masz w sobie MOJO.

Z sukcesami zawodowymi jest jak z sukcesami we wspinaniu: osiągniesz zamierzony cel tylko wtedy kiedy rzetelnie się przygotujesz, obierzesz właściwą strategię i będziesz współdziałał ze sprawdzonymi towarzyszami. Jeszcze jedno, musisz mieć łut szczęścia, ale o to się nie martw - Zdobywcom szczęście sprzyja.

Zdobywcy nie uciekają przed problemami, wręcz przeciwnie - stawiają im czoła. Każdy problem to wyzwanie, kolejny projekt do zrealizowania. Kiedy problemy zostaną rozwiązane i wszystko jest pod kontrolą, ze spokojną głową możesz jechać zdobywać góry. Czekają tam zadania, od których zależy nie kariera, ale znacznie więcej: na drugim końcu liny jest twój wspinaczkowy partner i od decyzji jakie podejmiesz zależy naprawdę wiele. Zresztą - czym jest kariera, kiedy wisicie kilkaset metrów nad ziemią, na około rozpościerają się zapierające dech widoki, a partner klepie cię po ramieniu mówiąc, że odwaliłeś kawał dobrej roboty? Masz spokojną głowę, pewność wspinaczkowych ruchów i pewność siebie. Wiesz, że dasz radę. Masz MOJO.

Nawet kiedy jedziesz sam do zasypanego śniegiem domku w górach, jesteś Zdobywcą. Chcesz mieć ciepło - musisz porąbać drewno i napalić w piecu. Chcesz mieć wodę - roztop śnieg. Chcesz odwiedzić zaprzyjaźnionych gazdów - brnij w śniegu po pas. Ale kiedy tego wszystkiego dokonasz, z satysfakcją powiesz: dałem radę, jestem MOJO!


Wracasz z gór, w pracy ktoś gorączkowo opowiada o kolejnych problemach i deadline'ach, klepiesz go po ramieniu, mówiąc damy radę. Dystans i spokój, tego uczą góry. Zdobywcy nie podejmują wyzwania jedynie dla ryzyka, ale przede wszystkim po to, żeby sprostać kolejnemu wyzwaniu, osiągnąć cel. Kiedy uporasz się z przeciwnościami, przepełniające uczucie satysfakcji to właśnie MOJO.

Jestem zdobywcą, konsekwentnie realizuję kolejne cele. Staram się, aby każdy kolejny był bardziej ambitny od poprzedniego. Skoro w życiu osobistym się układa, w pracy odnoszę sukcesy, dlaczego nie poszerzyć pola działania? Tak samo myślą moi przyjaciele: architekt Jerzy i człowiek biznesu, Chris.

W naszych głowach zrodził się pomysł na kolejne ambitne przedsięwzięcie - połączenie pracy z pasją. Niezliczone spotkania i spory o kształt wspólnego projektu, dziesiątki wypełnionych dokumentów, setki pokonanych biurokratycznych przeszkód, tysiące wysłanych, także do afrykańskiej plantacji, maili - dla nas, Zdobywców, to nie były problemy, a zadania do rozwiązania.

Dzięki temu, że jest w nas MOJO, daliśmy radę. Przedstawiamy Wam nasze MOJO Coffee - kawę, dla Zdobywców, którzy działają z energią i pasją, są pewni siebie oraz cenią najwyższą jakość.


Losy naszego MOJO możecie śledzić na Facebooku.
Trwa ładowanie komentarzy...